Producenci
Zwroty/Reklamacje

Polityka zwrotów i wysyłka zamówień

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne dostarczenie do Ciebie towaru.

Koszty przesyłki zależą od wybranej formy przesyłki i zostaną potwierdzone przez nas w potwierdzeniu zamówienia

Zwroty

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas (perfumy@e-scential.pl) i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: e-Scential.pl: ekskluzywne perfumy niszowe, próbki, zapachy, odlewki, dekanty, 05-082 Lubiczów, Willowa 4.

Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Twój adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Należy także dołączyć dowód zakupu.

Ze względu na charakter dekantów i w oparciu o Art 38 pkt 3 Ustawy o prawach konsumenta z dn 30/05/2014 (wejście w życie 25/12/2014) prawo zwrotu nie dotyczy dekantów. Dekanty sprzedawane przez sklep E-scential są przygotowywane pod konkretne zamówienie, indywidualnie według specyfikacji konsumenta.

Prawo zwrotu pełnych butelek perfum istnieje tylko w przypadku gdy są one w nierozpakowanym, oryginalnym opakowaniu (Art 38 pkt 5 Ustawy o prawach konsumenta z dn 30/05/2014).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl