Producenci
O nas

Serdecznie witamy w sklepie internetowym e-scential.pl oferującym dekanty (próbki) ekskluzywnych zapachów niszowych, znanych na świecie domów perfumeryjnych.

Co to jest dekant ?

Dekant jest to ręczne przelanie, w tym przypadku perfum, z oryginalnej butelki do atomizerów mniejszej pojemności. Samo określenie wywodzi się z terminologii związanej z winiarstwem i oznacza przelanie wina z butelki do specjalnego naczynia.

Oferujemy dekanty o pojemności 2,5ml, 4,5ml, 10 ml, 14ml i 20 ml - są to szklane flakoniki z atomizerem (poza 2,5ml - który jest plastikowy), do których zostaje przelana ściśle odmierzona pojemność perfum.

Oryginalne butelki kupujemy w perfumeriach: Quality, Galilu, Luckyscent, Aus liebe zum duft.

Dlaczego zakup dekantu to dobry pomysł?

Ponieważ interesujących zapachów jest tak wiele !

Ponieważ zapachy niszowych domów perfumeryjnych są dostępne tylko w kilku ekskluzywnych perfumeriach w dużych miastach, a piękno i niezwykłość tych kompozycji zasługuje na ich osobiste poznanie.

Ponieważ dobrze jest przekonać się, że ten niezwykły zapach, który zachwycił nas w pierwszej chwili, będzie dobrze współgrał z chemią naszej skóry i naszym nastrojem – to ważne zanim podejmiemy decyzję o związaniu się z  pełnowymiarową butelką.

Ponieważ dzięki nim możesz codziennie nosić inny zapach, bez konieczności inwestowania w zakup całej perfumerii.

Dekanty to także dobry pomysł na nietypowy upominek – zapakowane w elegancki atomizer – będą stanowić przepustkę do świata niezwykłych aromatów również dla naszych przyjaciół.

Co otrzymujesz ?

Ty wybierasz zapach i pojemność w swoim zamówieniu, dopiero wówczas przystępujemy do ręcznego przelania perfum z oryginalnej, fabrycznie zamkniętej butelki do szklanego, sterylnego  flakonika z atomizerem, który następnie dostaje nalepkę z nazwą zapachu, marką domu perfumeryjnego i informacją o pojemności dekantu.

Następnie dekant jest pieczołowicie pakowany w folię bąbelkową i bezpieczną kopertę, żeby dotarł do Ciebie w doskonałej kondycji.

Aby mieć pewność, że flakonik zawiera dokładnie zamówioną pojemność perfum, do procesu przelewania perfum używamy sterylnych strzykawek, które pozwalają na precyzyjne odmierzenie oczekiwanej wielkości.

Prosimy o zwrócenie uwagi

Nasze dekanty są wykonywane ręcznie – z oryginalnej butelki perfum do flakonika wybranej pojemności, dopiero po dokonaniu zamówienia i opłaceniu złożonego zamówienia. Tak wykonany proces zapewnia świeżość dekantu.

To oznacza, że nie otrzymujecie Państwo oryginalnej butelki perfum, tylko dekant wypełniony oryginalnymi perfumami, przelanymi przez nas do wybranego flakonika.

Gwarantujemy, że dekanty zawierają autentyczne, oryginalne zapachy. Nie sprzedajemy podróbek, ani produktów rozcieńczonych.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja dostarczy Państwu dużo wspaniałych doznań olfaktorycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl